Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) "Karikatur auf die Geistlichkeit", kolorierter Druck, signiert, ca. 42 x 58 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
16.10.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf *
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.10.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 07.10. - 16.10.2013 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 170,-